Plastikinių langų išpardavimas

Jei galvojate apie naujus langus, tačiau nenorite labai išlaidauti, puikus pasirinkimas Jums – plastikinių langų išpardavimas – plastikiniai langai pigiau. UAB „Tikri langai“ siūlo įsigyti langus namams bene geriausiomis kainomis!
 

DĖMESIO: šiuo metu vyksta akcijos:


A klasės langai už B klasės langų kainą
. Decco 82 langų kaina, tokia pati kaip, plonesnių Decco 70 langų. Akcijos laikas ribotas, naudokitės proga dabar!

Akcija Schuco SI82 langams. Langai su spalva (Eiche Dunkel, Mahagoni, Golden Oak, Anthrazitgrau) iš išorės už kainą langų baltos spalvos. Akcijos laikas ribotas, naudokitės proga dabar!

UAB „Tikri langai“ sandėlyje turi nelikvidinių langų, kuriuos parduoda žemiau savikainos. Nelikvidiniai langai – tai langai, kurie yra pagaminti pagal klientų užsakymus, tačiau neatsiimti arba jiems netikę. Visi sandėlyje turimi nelikvidiniai plastikiniai langai yra nauji. Plastikinių langų išpardavimas Jums padėti įsigyti langus, parduodamus net su 60–70 proc. nuolaidomis. Taip pat yra galimybė įsigyti ir nelikvidinių stiklo paketų, jiems taikomos net 70–80 proc. nuolaidos.

UAB „Tikri langai“ nelikvidiniams plastikiniams langams akcijas taiko nepriklausomai nuo jų dizaino, išmatavimų, kitų charakteristikų arba gamintojo – plastikinių langų išpardavime galite rasti Schuco, Decco, Thermicco ir kitų gamintojų plastikinius langus.

Nelikvidinių plastikinių langų išpardavimas turi abipusę naudą: Jūs turite galimybę atnaujinti senus namo langus ir taip sutaupyti, o UAB „Tikri langai“ išparduoti sandėliuojamus ir tik vietą užimančius langus. Dar vienas privalumas Jums – langų nereikės laukti, nes juos tiesiai iš sandėlio atveža ir sumontuoja UAB „Tikri langai“ specialistai.

Jei domina pigūs plastikiniai langai Kaune, kokius plastikinius langus Kaune išpardavimo sandėlyje turime šiuo metu, kreipkitės į UAB „Tikri langai” padalinius visoje Lietuvoje, kur sužinosite visą informaciją apie pasiūlymus, taip pat, kokios yra galiojančios plastikinių langų Kaune akcijos. Jus aptarnaujantis specialistas mielai Jums padės ir atsakys į visus iškilusius klausimus.