Plastikinių langų remontas

Palyginti dažna situacija, kai langams tik reguliavimo neužtenka. Dažniausiai taip atsitinka, kai laiku neatliekamas langų reguliavimas arba sulūžus kuriai nors langų sistemos detalei – apkaustams, stiklo paketui, varčiai arba rėmui. Tokiu atveju yra būtinas plastikinių langų remontas. Prie šios paslaugos galima priskirti ir smulkesnį – tarpinių keitimą, kurį rekomenduojama atlikti kas 3–7 metus, taip pat užrakto ir vyrių keitimą.

Kad reikalingas plastikinių langų remontas pirmiausia įspėja neįprasti garsai varstant langą, stringanti rankena, lango nesandarumas, taip pat, jei atidaryti arba uždaryti langą reikia fizinės jėgos, nes įprastai tiek pats langas, tiek rankena turi judėti lengvai ir sklandžiai. Žinoma, į langų servisą kreiptis būtina ir įskilus arba sulūžus lango rėmui arba bet kuriam kitam mechanizmui, taip pat įskilus arba visiškai sudužus stiklo paketui.

Šiandien vis populiarėja saugios langų rankenos. Jos yra puiki alternatyva siekiant išvengti įsilaužimų rizikos ir rekomenduojama auginantiems mažamečius vaikus, nes apsaugo nuo vaikų žaidimų su langais ir gali užkirsti kelią nelaimingam atsitikimui. Saugios rankenos gali būti valdomos specialiu mygtuku arba raktu. Žmonės dažnai montuodami langus nepagalvoja apie tai, galvoja, kad tai nėra toks svarbus langų elementas, o vėliau pakeičia nuomonę. Laimei, yra galimybė bet kada plastikinių langų rankenas pakeisti naujomis saugiomis rankenomis.

Kita dažna situacija – tai skilęs stiklo paketas, dažniausiai atsiradęs dėl temperatūros pokyčių, apkrovų arba neatsargaus elgesio. Todėl stiklo paketų trūkimas skirstomas į terminį ir mechaninį:
  • Terminis stiklo paketo skilimas įvyksta dėl susidariusio temperatūros skirtumo tarp dviejų stiklo paviršiaus taškų. Taip gali atsitikti, kai viena to paties stiklo dalis yra pavėsyje, o kita – saulėje, taip pat dėl šildymo arba vėdinimo įrengimų, sumontuotų labai arti lango. Arti stiklo esančios ir nuolat visiškai užtrauktos žaliuzės, užuolaidos, taip pat šešėliai, krentantys ant stiklo taip pat gali sukelti pavojingą temperatūros skirtumą.
  • Mechaninį stiklo paketo skilimą gali sukelti ilgalaikė apkrova, susidaranti dėl oro slėgio, aukščio skirtumo stiklo paketo gamybos, montavimo vietoje, nuolatinio stipraus vėjo, sniego ir pan. Stiklą gali sudaužyti ir mestas akmuo arba kitas sunkus daiktas, sprogimas ir pan.
Plastikinių langų remonto kaina priklauso nuo to, kiek plastikinių langų yra remontuojama ir nuo remonto pobūdžio. Jei reikalingas plastikinių langų remontas Kaune – Jums padėti gali UAB „Tikri langai“. Specialistai suremontuos Jūsų plastikinius langus greitai ir kokybiškai.