Kiek kainuoja plastikiniai langai?

Pagrindinė plastikinių langų savybė yra kainos ir kokybės santykis – galbūt dėl to plastikiniai langai yra populiariausi Lietuvoje. Žinoma, besirinkdami langus klientai įvertina visas plastikinių langų savybes ir charakteristikas, tačiau žema kaina vis dar yra ir, tikriausiai, visada bus vienas iš pagrindinių kriterijų juos renkantis. Taigi svarbu aptarti, nuo ko priklauso plastikinių langų kaina.

Žinoma, pirmasis kriterijus yra kokybė. Normalu, kad kokybiški produktai kainuoja brangiau – patikimi ir ilgametę patirtį turintys plastikinių langų sistemos elementų gamintojai netaupo kokybės sąskaita – naudoja kokybiškas medžiagas ir detales. Kokybės sąskaita neverta taupyti ir klientui, nes namo langai – ilgametė, o galbūt net ir viso gyvenimo, investicija.

Yra išdetalizuota, kiek bendros gaminio kainos sudaro kiekvienas atskiras plastikinio lango sistemos elementas:
  • Lango profilis – 40 proc. visos lango kainos;
  • Stiklo paketas – 40 proc. visos lango kainos;
  • Furnitūra – 20 proc. visos lango kainos.
Patys pigiausi plastikiniai langai yra standartiniai: baltos spalvos, 70 mm storio rėmo, su dviejų stiklų, vienos kameros stiklo paketu. Toliau augant kliento poreikiams, kartu auga ir plastikinių langų kainos.
Be abejo, pirmiausia, kaina priklauso nuo lango dydžio ir išmatavimų – kuo jis didesnis, tuo lango sistema bus brangesnė. Taip pat nuo to, ar langas yra standartinės stačiakampio formos, ar nestandartinis – rombo, apskritimo ar kitos formos.

Toliau kaina priklauso nuo plastikinio lango atidarymo būdo: langai gali būti nevarstomi, varstomi arba varstomi ir turintys specialią vėdinimo funkciją. Šioje vietoje taupyti neverta taip pat, nes reikia įvertinti, kad nevarstomą langą bus sunku nuvalyti ir neis vėdinti patalpų, todėl auga drėgmės kaupimosi ir pelėsio rizika.

Galiausiai, plastikinių langų kaina kinta nuo dizaino pasirinkimo – spalvos, laminavimo, stiklo paketų tipo ir panašiai. Taip pat rėmo storumo, stiklo paketų skaičiaus ir kitų technologinių aspektų.

Žinoma, reikia įvertinti ne tik plastikinių langų gamybos kainą, bet ir montavimo – langų montuotojų paslaugos kainuoja papildomai.

UAB „Tikri langai” plastikiniams langams suteikia iki 5 metų garantiją.

UAB „Tikri langai” plastikinių langų pardavimo padaliniuose Kaune ir kituose Lietuvos miestuose sužinosite visą specifinę informaciją apie konkrečią plastikinių langų sistemą ir kainas. Jus aptarnaujantis specialistas mielai Jums patars, koks sprendimas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.