Paslaugos

Įsigiję naujus plastikinius arba aliuminius langus, duris norime, kad jie tarnautų ne vienerius metus ar net dešimtmečius: būtų sandarūs, negestų, nelūžtų, aplink langus nesikauptų drėgmė ir nesiformuotų pelėsis. Visa tai užtikrinti gali ne tik kokybiški plastikiniai langai, bet ir taisyklingas jų montavimas bei tinkama priežiūra eksploatacijos metu.
 
Plastikinių langų montavimas – tai svarbiausia paslauga, užtikrinanti sėkmingą plastikinių langų eksploatavimą ateityje. Patikėkite šį darbą profesionalams, nes plastikinių langų montavimas privalo būti atliktas taisyklingai, taip pat naudojant tik kokybiškas sandarinimo ir kitas reikalingas medžiagas.
 
Plastikinių langų reguliavimas – tai paslauga, kuri reikalinga plastikinių langų eksploatacijos metu, užtikrinanti plastikinių langų sandarumą ir lengvesnį plastikinių langų sistemos varstymą. Plastikinių langų sandarumas gali sumažėti dėl netinkamo jų eksploatavimo, dėl temperatūros pokyčių arba dėl nuolatinio jų varstymo.
 
Plastikinių langų remontas – tai paslauga, kuri yra būtina sugedus arba sulūžus bet kuriai plastikinių langų sistemos detalei arba mechanizmui: apkaustams, stiklo paketui, varčiai arba rėmui. Ši paslauga reikalinga, jei laiku neatliekamas plastikinių langų reguliavimas.
 
UAB „Tikri langai“ teikia plastikinių langų ir durų montavimo, reguliavimo ir remonto paslaugas, užtikrina, kad darbai bus atliekami kokybiškai, taip pat bus naudojamos tik geriausios medžiagos, o plastikiniai langai bus toliau sėkmingai eksploatuojami.