Plastikiniai langai

Plastikiniai langai – patikima, patogi ir ilgaamžė investicija. Būtent plastiko profiliai yra dažniausiai naudojami langų gamyboje Lietuvoje. Plastikiniai langai yra, palyginti su mediniais arba aliuminiais langais, nebrangūs, lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai. Jie yra atsparūs aplinkos poveikiui, pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis, garso ir šilumos izoliacijos savybėmis.

Nors UAB „Tikri langai” siūlomi langai plastikiniai, savo išvaizda jie gali priminti tikrą medieną. Jūs galite rinktis iš dviejų paviršiaus dangų: „Siena Noce“ ir „Siena Rosso“. Jos suteikia paviršiui šlifuoto riešutmedžio išvaizdą ir kartu yra labai svarbios, kuriant šiltą ir jaukią namų atmosferą. Geros kokybės plastikiniai rėmeliai, palyginti su tradiciniais aliuminio rėmeliais, sumažina terminį tiltą ant stiklo krašto ir padeda išvengti kondensato bei pelėsio susidarymo rizikos.

UAB „Tikri langai“ gaminami plastikiniai langai pasižymi šiomis savybėmis:
  • patvarumu;
  • saugumu;
  • gera šilumos ir garso izoliacija;
  • puikiomis vėdinimo galimybėmis;
  • plačiu stiklo paketų pasirinkimu (galimas stiklo paketo padengimas selektyvine danga);
  • plačiomis spalvų ir raštų pasirinkimo galimybėmis;
  • plastikiniai langai kaina ir kokybe, jų santykiu yra optimaliausias pasirinkimas.
Šiuo metu UAB „Tikri langai” gaminami plastikiniai langai komplektuojami su ilgas apkaustų gamybos tradicijas turinčios Vokietijos įmonės „Gretsch – Unitas“ „GmbH“ apkaustais ir stiklo paketais iš selektyvinio stiklo (žiemą selektyvinė stiklo paketų danga taupo šilumą, o vasarą apsaugo, kad į patalpas patektų mažiau saulės šilumos ir jos būtų vėsesnės), kurių vidus yra užpildytas ne oru, o dujomis – argonu, kriptonu (šios inertinės dujos izoliuoja šilumą geriau nei nejudantis oras). Pastaruoju metu labai populiarėja stiklo paketai, kuriuose vietoj aliuminio rėmelio naudojami plastikiniai „SwisspacerTM“ arba „TGI“ rėmeliai. Jie neleidžia šilumai skverbtis laukan pro paketo kraštus, be to, mažina stiklo rasojimo tikimybę.

UAB „Tikri langai” plastikiniams langams suteikia iki 5 metų garantiją.

Plastikiniai langai kaina, kurią siūlo UAB „Tikri langai“, leis Jums džiaugtis praktiška ir ilgaamže investicija. Plastikinių langų kainos priklauso nuo asmeninių poreikių: patys pigiausi langai – baltos spalvos, 70 mm storio rėmo, su dviejų stiklų, vienos kameros stiklo paketu, toliau augant poreikiams auga ir plastikinių langų kainos.

Jei domina plastikiniai langai Kaune, plastikiniai langai Kėdainiuose arba kituose Lietuvos miestuose, taip pat plastikinių langų kainos, kreipkitės į UAB „Tikri langai” padalinius, kur sužinosite visą specifinę informaciją apie konkrečią langų sistemą ir galiojančias langų akcijas. Jus aptarnaujantis specialistas mielai Jums patars, koks sprendimas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Esant reikalui, galite įsigyti plastikinius langus internetu.