Plastikinių langų išpardavimas

Nenorite išlaidauti, bet Jums reikalingi nauji plastikiniai langai? Išpardavimas – puikus pasirinkimas Jums! Plastikinių langų išpardavimas – plastikiniai langai pigiau. UAB „Tikri langai“ siūlo įsigyti langus namams bene geriausiomis kainomis! Siūlome tiek specialias akcijas langams, tiek nelikvidinius plastikinius langus, dėl kurių turite susisiekti asmeniškai.

 

DĖMESIO: šiuo metu vyksta akcijos:

 
A klasės langai už B klasės langų kainą“. Decco 82 langų kaina tokia pati kaip plonesnių Decco 70 langų. Akcijos laikas ribotas, naudokitės proga dabar!
 
Akcija Schuco SI82 langams. Langai su spalva (Eiche Dunkel, Mahagoni, Golden Oak, Anthrazitgrau) iš išorės už baltos spalvos langų kainą. Akcijos laikas ribotas, naudokitės proga dabar!
 
UAB „Tikri langai“ sandėlyje turi nelikvidinių langų, kuriuos parduoda pigiau nei savikaina. Nelikvidiniai langai – tai langai, kurie yra pagaminti pagal klientų užsakymus, tačiau neatsiimti arba jiems netikę. Pagamintų plastikinių langų neatsiėmimo priežastys įvairios: klientas užsakymą pamiršo, persigalvojo, langai netiko ir pan. Visi sandėlyje turimi nelikvidiniai plastikiniai langai yra nauji. Plastikinių langų išpardavimas Jums padėti įsigyti langus, parduodamus net su 60–70 proc. nuolaidomis. Taip pat yra galimybė įsigyti ir nelikvidinių stiklo paketų, jiems taikomos net 70–80 proc. nuolaidos.
 
UAB „Tikri langai“ nelikvidiniams plastikiniams langams akcijas taiko nepriklausomai nuo jų dizaino, išmatavimų, kitų charakteristikų arba gamintojo – plastikinių langų išpardavime galite rasti Schuco, Decco, Thermicco ir kitų gamintojų plastikinius langus. Taigi, galite įsigyti aukščiausios kokybės plastikinius langus už itin patrauklią kainą!
 
Nelikvidinių plastikinių langų išpardavimas turi abipusę naudą: Jūs turite galimybę atnaujinti senus namo langus ir taip sutaupyti, o UAB „Tikri langai“ išparduoti sandėliuojamus ir tik vietą užimančius langus. Dar vienas privalumas Jums – langų nereikės laukti, nes juos tiesiai iš sandėlio atveža ir sumontuoja UAB „Tikri langai“ specialistai. Nelikvidiniai langai – itin vertingas sprendimas, jei sandėlyje turime Jums tinkančių išmatavimų plastikinius langus.
 
Jei domina pigūs plastikiniai langai Kaune, kokius plastikinius langus Kaune išpardavimo sandėlyje turime šiuo metu, kreipkitės į UAB „Tikri langai” padalinius visoje Lietuvoje, kur sužinosite visą informaciją apie pasiūlymus, taip pat, kokios yra galiojančios plastikinių langų Kaune akcijos. Taip pat dirbame Kėdainiuose, Kaišiadoryse, Pakruojyje, Marijampolėje ir Plungėje, o įgaliotus atstovus turime Druskininkuose, Rietave, Telšiuose, Klaipėdoje, Zarasuose, Joniškyje, Plungėje, Kretingoje, Kelmėje, Prienuose ir Šiauliuose. Konsultuotis ir užsisakyti paslaugas galite kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais – visada maloniai laukiame Jūsų skambučio! Jus aptarnaujantis specialistas mielai Jums padės ir atsakys į visus iškilusius klausimus.