Aliuminio durys

Aliuminio profilio durys vis dažniau keičia plastiko ir medžio konstrukcijas. Tai lemia geresnis aliuminio konstrukcijų atsparumas temperatūros svyravimams, mažesnis svoris ir tvirtumo savybės. Kitos priežastys – saugumas, energetinis efektyvumas, ekologiškumas, šviesumas namuose, patogumas naudoti, minimalus priežiūros poreikis, dizainas ir estetika. Aliuminio profiliai yra ekologiški – tai 100 proc. perdirbama medžiaga, todėl aliuminio durys yra nekenksmingos aplinkai, namams ir žmonėms.
 
Aliuminio durys yra brangesnės nei plastikinės, tačiau reikia įvertinti aliuminio profilių ilgaamžiškumą: aliuminės durys tinkamai eksploatuojamos tarnaus visą gyvenimą, o plastikines duris anksčiau arba vėliau reikės keisti naujomis.
 
UAB „Tikri langai" gaminamos aliuminio durys konstruojamos naudojant švedų gamintojo SAPA aliuminius profilius ir leidžia įgyvendinti plačią techninių – konstrukcinių sprendimų įvairovę, todėl galimas labai platus aliuminių lauko durų pasirinkimas, aliuminis vidaus durims gaminti yra naudojamas rečiau.
 
Aliuminiai profiliai gali būti šilti arba šalti: šilti naudojami išorės gaminiams, o šalti – vidaus. Vidaus gaminiai – tai įvairios pertvaros, vitrinos vidaus durys ir pan., o išorės – būtent lauko durys, taip pat langai, fasadai, vitrinos ir pan.
 
Aliuminio durys pasižymi šiais privalumais:
  • patogumu;
  • tvirtumu;
  • ilgaamžiškumu;
  • saugumu;
  • funkcionalumu;
  • lengva priežiūra;
  • nesideformuoja, kadangi aliuminis yra atsparus temperatūros pokyčiams;
  • moderniu, šiuolaikišku estetiniu vaizdu;
  • galimybe stiklinti didelio gabarito ertmes, kadangi plastiko sistemos turi gaminio dydžio apribojimus.
Aliuminis yra labai lanksti ir lengvai formuojama medžiaga, todėl galima įgyvendinti net pačius sudėtingiausius projektus – galima gaminti didelių matmenų ir įvairių formų duris. Didesnes (platesnes nei 1000 mm) lauko duris rekomenduojama gaminti tik iš aliuminio sistemos. Taip pat galimas platus spalvų pasirinkimas. Aliuminis nebijo stipresnių sutrenkimų ir yra žymiai atsparesnis įbrėžimams. Durys komplektuojamos su vienos, dviejų arba penkių fiksacijų spynomis, pagamintomis Vokietijoje. Stiklo paketai gali būti pagaminti iš skaidraus, matinio, veidrodinio, tonuoto arba įvairių raštų stiklų, užpildytų argono dujomis.
 
UAB „Tikri langai” padaliniuose Kaune ir kituose Lietuvos miestuose sužinosite visą specifinę informaciją apie konkrečią sistemą ir aliuminio durų kainas. Jus aptarnaujantis specialistas mielai Jums patars, koks sprendimas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Aliuminio durims UAB „Tikri langai“ suteikia iki 5 metų garantiją. Taip pat dirbame Kėdainiuose, Kaišiadoryse, Pakruojyje, Marijampolėje ir Plungėje, o įgaliotus atstovus turime Druskininkuose, Rietave, Telšiuose, Klaipėdoje, Zarasuose, Joniškyje, Plungėje, Kretingoje, Kelmėje, Prienuose ir Šiauliuose. Konsultuotis ir užsisakyti paslaugas galite kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais – visada maloniai laukiame Jūsų skambučio!