Plastikinės durys

Plastikinės durys yra praktiška ir ilgaamžė investicija. Plastikinės durys gali būti montuojamos tiek viduje, tiek lauke. Plastikinės durys yra, palyginti su medinėmis arba aliuminėmis durimis, nebrangios, lengvai prižiūrimos ir ilgaamžės. Jos yra atsparios aplinkos poveikiui, pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis, garso ir šilumos izoliacijos savybėmis.
 
Plastikines duris lengva pritaikyti prie interjero arba eksterjero dizaino sprendimų. Plastikinių durų gamyboje Kaune ir kituose Lietuvos miestuose UAB „Tikri langai“ gali naudoti įvairius laminatus (galimos įvairios medžio imitacijos arba vientisos plastikinių durų spalvos, iš viso daugiau kaip 20 atspalvių), plastikinės durys pagal užsakymą gali būti dažytos daugiau nei 200 spalvų arba dengtos aliuminio dangteliais, kurie taip pat gali būti dažomi įvairiausiomis spalvomis. Plastikinių langų vidų bei išorę galima laminuoti ar dažyti skirtingomis spalvomis.
 
UAB „Tikri langai“ gaminamos plastikinės durys pasižymi šiomis savybėmis:
  • patvarumu;
  • saugumu;
  • gera šilumos ir garso izoliacija;
  • puikiomis vėdinimo galimybėmis;
  • plačiu stiklo paketų pasirinkimu (galimas stiklo paketo padengimas selektyvine danga);
  • plačiomis spalvų ir raštų pasirinkimo galimybėmis;
  • plastikinės durys kaina ir kokybe, jų santykiu yra optimaliausias pasirinkimas.
Vidaus ir lauko durų gamyboje yra naudojama aukštos kokybės vokiška G.–U. furnitūra. Žiemą selektyvinė stiklo paketų danga taupo šilumą, o vasarą apsaugo, kad į patalpas patektų mažiau saulės šilumos ir jos būtų vėsesnės. Stiklo paketų tarpai dažniausiai užpildomi argono dujomis. Šios inertinės dujos izoliuoja šilumą geriau nei nejudantis oras. Vietoj argono gali būti naudojamos ksenono arba kriptono dujos, jų šilumos izoliavimo rodikliai dar geresni. Tačiau tokių stiklo paketų kaina yra didesnė. Į stiklo paketus galima įdėti ir patobulintą selektyvinį stiklą „Ultra", kuris, palyginti su įprastais selektyviniais stiklais, sulaiko iki 10 proc. daugiau šilumos. Stiklo paketai gali būti įvairaus storio, stiklų skaičiaus, atspalvio. Pastaruoju metu labai populiarėja stiklo paketai, kuriuose vietoj aliuminio rėmelio naudojami plastikiniai „SwisspacerTM“ arba „TGI“ rėmeliai. Jie neleidžia šilumai skverbtis laukan pro paketo kraštus, be to, mažina stiklo rasojimo tikimybę.
 
Plastikinės vidaus durys dažniausiai montuojamos biuruose, mokslo bei gydymo ir kitose visuomeninės paskirties įstaigose, nes čia keliamas geros garso ir šilumos izoliacijos reikalavimas. Tokiose įstaigose durys yra dažnai varstomos, todėl svarbu, kad durys gerai slopintų garsą iš koridoriaus į kabinetą ir atvirkščiai ir kiek įmanoma sumažintų šalčiio patekimą į kabinetą žiemą. Taip pat svarbu, kad durys atlaikytų dideles apkrovas dėl tos pačios – dažno varstymo – priežasties. Galiausiai, svarbi dar viena savybė – lengva durų priežiūra ir valymas, nes visuomeninės paskirties įstaigose dažniausiai vaikštoma su tais pačiais batais kaip ir lauke, todėl durys greitai apsineša nešvarumais.
 
Plastikinės lauko durys populiarėja itin sparčiai, o pagrindinės priežastys yra estetika, aukštas apsaugos lygis ir gera garso bei šilumos izoliacija, vėdinimosi galimybės. Plastikinės lauko durys nereikalauja daug priežiūros, nes jų nereikia dažyti, lakuoti ir pan.
 
Plastikinės durys kaina, kurią siūlo UAB „Tikri langai“, leis Jums džiaugtis praktiška ir ilgaamže investicija. UAB „Tikri langai“ gali pasiūlyti ir plastikinių durų išpardavimą – tai nelikvidinės plastikinės lauko durys pigiau. Jei domina plastikinių vidaus arba plastikinių lauko durų išpardavimas – susisiekite su UAB „Tikri langai“.
 
UAB „Tikri langai“ plastikinėms durims suteikia iki 5 metų garantiją.
 
Jei domina plastikinės durys Kaune arba kituose Lietuvos miestuose, kreipkitės į UAB „Tikri langai” padalinius, kur sužinosite visą specifinę informaciją apie konkrečių durų sistemą ir plastikinių vidaus arba plastikinių lauko durų kainas, taip pat vidaus arba lauko durų akcijas. Jus aptarnaujantis specialistas mielai Jums patars, koks sprendimas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Esant reikalui, galite įsigyti duris internetu. Taip pat dirbame Kėdainiuose, Kaišiadoryse, Pakruojyje, Marijampolėje ir Plungėje, o įgaliotus atstovus turime Druskininkuose, Rietave, Telšiuose, Klaipėdoje, Zarasuose, Joniškyje, Plungėje, Kretingoje, Kelmėje, Prienuose ir Šiauliuose. Konsultuotis ir užsisakyti paslaugas galite kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais – visada maloniai laukiame Jūsų skambučio!